עיצוב דלתות הבית

היום שמים לב יותר לדלתות הבית, היות והן הדבר הראשון שנתקלים בו, אם דלת הכניסה שהיא הדלת החשובה ביותר בבית ועד לדלתות הפנים בחללים השונים בבית. יש לשים לב לעיצוב הכולל בבית, אם למשל הבית בסגנון כפרי, יש למצוא דלתות בעיצוב כפרי, אם הבית הוא בסגנון מודרני, ישנן דלתות בעיצוב מודרני שתתאמנה לעיצוב הבית וכן הלאה. ישנן יצרניות המתמחות בתחום עיצוב דלתות הבית, ניתן למצוא מגוון רב של סגנונות וחומרי גלם של דלתות שונות, אם דלת כניסה או אם דלתות הפנים.  לכל עיצוב ופריטים מרכזיים בבית ישנה איזו שהיא אמירה, חשוב כי העיצוב יהיה מאופק ולא כבד או מצועצע מדי, שכן, קיימות היום דלתות צבעוניות בשוק, אך רבים מעדיפים את המראה של עיצוב דלתות הבית בסגנון טבעי כמו מעץ מלא למשל המגיע בגוונים שונים.

עיצוב דלתות פנים

דלתות רגילות או דלתות הזזה?

זה גם פרט חשוב שיש לשאול את עצמנו. אם יש לנו חלל קטן בחדרים השונים, דלתות הזזה יכולות להיות גם פתרון עיצובי נהדר אך גם פתרון חכם לחיסכון במקום. ניתן למצוא מגוון רב של עיצוב דלתות הבית כמו למשל דלתות הזזה בסגנון יפני שעשויות מעץ מהגוני עם זכוכית חלבית ומחולקות לריבועים, מה שמקנה יוקרה, אור לחלל החדר וחיסכון במקום. הרבה מעצבי פנים יכולים לייעץ לכם לגבי עיצוב דלתות פנים לבית, כך שתהיו בטוחים כי אתם רוכשים דלתות מעוצבות שיתאימו לחלל שבו הדלת מיועדת להיות. ניתן למצוא עיצוב דלתות לבית שיש בהן חומרי גלם שונים כמו שילוב של עץ עם זכוכית חלבית וברזל. ישנם נגרים המייצרים דלתות מעוצבות לבית עם פיתוחים אמנותיים, מה שמקנה יוקרה ואיכות בעיצוב.

לא כל דלת מתאימה לחללים השונים בבית

ההתאמה היא הנושא החשוב ביותר בדלתות מעוצבות לבית. מי שיש לו חוש של עיצוב טבעי וטעם טוב, ידע להתאים את הדלתות על פי הסגנון הכללי, אך מי שאינו יודע, כדאי כי יתייעץ עם המוכרים השונים באולמות התצוגה של יצרניות הדלתות.מה שחשוב בבחירה שלכם הוא העיצוב והפרקטיות של הדלתות השונות בבית.