המשרד הביתי

יש הרבה אנשים שעושים טעות, כאשר הם מתארים את המשרד הביתי כמשרד רגיל מבלי לחשוב על ניצול נכון של החלל. חשוב כי המשרד הביתי, לא יהיה גנרי ומשעמם. הרבה אנשים עובדים מהבית ויש יזמים שזקוקים בנוסף למשרד שנמצא מחוץ לבית גם עבור המשרד הביתי שבו יוכלו לכתוב הצעות מחיר או להמשיך להתכתב עם לקוחות מחוץ לשעות העבודה. יש ליצור מדפים לגובה כך שהשטח לאחסון של קלסרים וניירות חשובים, ינוצל במלואו. אם החלל של המשרד הביתי הוא קטן, יש לצבוע אותו בגוונים בהירים כמו שמנת למשל, כך שייוצר חלל גדול יותר מבחינה אופטית. יש לבחור כסא משרד ותאורה שתהיה נוחה לעבודה ועמדת מחשב נוחה. חשוב כי השימוש בחלל יהיה פרקטי ולא תיווצר הרגשה של חלל עמוס מדי, מה שלא ינעים לכם את העבודה.

המשרד הביתי

נצלו חללים שהם אינם שגרתיים

תוכלו להפוך נישות למדפים שונים למטרות אחסון, כך שתוכלו לנצל את המשרד הביתי לטובתכם. יש להתקין פרקטים ולא לשים שטיחים במשרד, מה שיגרום לתחושת מחנק וצפיפות. אם המשרד שלכם הוא קטן, כדאי כי הפרקט יהיה בהיר. חשוב כי התאורה במשרד שלכם תהיה תאורת לד שתהיה חסכונית ומוארת, מה שיגדיל גם את החלל מהבחינה הוויזואלית. לא כמו הרהיטים הביתיים הרגילים, חשוב כי המשרד הביתי, ישדר אווירה של עבודה תכליתית ונוחה. הרבה יותר קל להתרכז והעבודה תהיה נעימה כאשר המשרד הביתי יהיה מסודר ומאורגן ויתאים לצרכי העבודה שלכם. חשוב כי תשקיעו בחוכמה במשרד הביתי שלכם ותרכשו רק את מה שאתם זקוקים לו.

ארגנו משרד ביתי נגיש ונוח

הנגישות והנוחות במשרד הביתי הן מילות המפתח בעיצוב וארגון של משרד שיהיה לכם נוח לעבוד בו גם בבית. חפשו רהיטים למשרד, שיתאימו לחלל המשרד שלכם בבית. ארגנו משרד מינימליסטי ונעים. האופי של המשרד הביתי שלכם, תלוי באופי העבודה. יש כאלה שמקיימים פגישות עבודה במשרד הביתי שלהם, על מנת שהמרד יהיה מתאים לפגישות עם לקוחות. יש להתאים את החלל, את הריהוט על מנת שהמשרד יהיה מזמין ונוח. חשוב כי החומר של המשרד, יהיה נגיש ויהיה מסודר.