חברת ניקיון לאחר שיפוץ נדרשת לאחר שביצעתם אותו והותרתם משרד עם שיירי בטון ופסולת עץ, שבבית וצבע. פסולת זו תמיד תהיה מנת חלקו של הלקוח המשפץ. גם אם חברת השיפוצים בעצמה ביצעה ניקוין לאחר גמר עבודתה, ברוב המקרים פשוט אין לה את הכלים הייעודיים למגר ב- 100% את תופעות הלוואי שנוצרו בעבודתה. עבודתה כוללת התזת חומרים ללא שליטה כמו צבע, בטון נוזלי שמתקשה, נסורת עץ, ועוד. חלק מהתכולה הזו עלול ליפול במקום שלא ניתן להגיע אליו ללא מכונות ניקיון מקצועיות, ונשימה של חומר זה עשויה לפגוע בבריאותכם ולהרע את הרגשתכם הכללית. לכן, מי שחותר למשרד 100% סניטרי צריך לדעת כי עליו להסדיר ניקיון בין צינורות הספרינקלרים, מתחת לארונות הכבדים, בין המזנונים וכד'. את אלו יכולה לעשות אך ורק חברת ניקיון לאחר שיפוץ המצוידת בידע בנושא אחזקת מבנים משרדיים ומגובה בציוד ובכוח האדם הטוב ביותר למשימה זו.

ניקיון במקומות דקים, רגישים וקשי הגעה

רוב בעיות הסניטציה נובעות ממה שעיניכם כלל לא רואות או לא יכולות להבחין בו. ניקיון מוחלט הכולל הסרת לכלוך מצינורות הספרינקלרים שלכם, הסרת לכלוך מתחת לארונות, בין השולחנות ובסביבת המזנונים נעשה על ידי חברת ניקיון לאחר שיפוץ אשר נעזרת בכל הציוד המקצועי ביותר בענף זה: מכונות שטיפה בלחץ, צינורות גרניק חשמליים, מכשירי שאיבה בעלי עוצמה גבוהה, ועוד. את כל אלו מיישמת החברה עבורכם ביעילות ובקלות תוך יצירת תשתית ניקיון בסיסית המאפשרת לכם להתחיל לעבוד בניחותא במשרד שלכם.

תחזוקת משרד מלאה ויסודית

חברת ניקיון לאחר שיפוץ תרוקן את פחי האשפה בחדרי העבודה שלכם, תחליף ניירות טואלט וניירות ניגוב ידיים בתאי השירותים, תתחזק בניירות ניגוב חד פעמיים גם את מטבח המשרד שלכם ותדאג להנגשת חדר מדרגות נקי ומלוטש. כדאי לבחור בחברה שמציעה גם ניקיון משרדים לאחר השיפוץ באופן שותף.