טיפים חשובים לבחירת חברת ניקיון משרדים

בחירת חברת ניקיון משרדים היא אחת החשובות שתעשו במשרד שלכם. כשאתם נדרשים לגשת לבחירת חברה שכזו מאד חשוב להיעזר במקבץ טיפים של בעלי משרדים שכבר חוו חוויה זו. במאמר זה אנו מביאים את עיקר ההמלצות שהם העלו בפנינו כך שאתם תוכלו לדעת מראש איזו חברה תתאים לכם ועם מי הכי כדאי לכם לעבוד. הקביעה הזו נעשית על פי סוג המשרד, הבניין בו הוא נמצא, המיקום בתוך הבניין (צמוד קרקע? בגובה?), מיקום חדרי השירות במשרד (בחדר המדרגות? בתוך חלל המשרד?). על פי מידע זה תוכלו לדעת כיצד לבחור ביסודיות חברת ניקיון משרדים.

טיפ מס' 1 לבחירת חברת ניקיון בבניין פרויקט

בניין פרויקט, שלא כמו בניין ישן, בנוי בצורה מודרנית, לרוב לגובה, והמשרדים בו מסופקים, לרוב, על בסיס השכרה. בבניין כזה כבר ישנה חברה מנהלת מטעם ההנהלה, אך זו מבצעת שירותי ניקיון ברמה הכללית ולא ברמת גו המשרד שלכם: ניקוי חלונות אקרובטי על מנוף, וניקוי חדר מדרגות. אתם תצטרכו למצוא ספק עבודה שישלים את המלאכה בתוך המשרד, ואם יש בתוכו גם חדרי שירות כמו שירותים ומטבח – לדאוג לכך שהחברה תתחזק אותם ברמה גבוהה ביותר. בבנייני פרויקט מסוימים השירותים עשויים להיות ממוקמים בחדר המדרגות ולהיות באחריותה של החברה המנהלת, אך מטבחים בדרך כלל נמצאים בתוך חללי המשרדים. 

טיפ מס' 2 לבחירת חברת ניקיון בבניין ותיק או צמוד קרקע

במציאות זו נמצאים רבים מבעלי המשרדים בישראל. חלל משרדי מסוג כזה יכול להינתן לבעליו בהשכרה או בקנייה. כך או כך, בעלי המשרד ברשות עצמם במאה אחוז, ואין חברה מנהלת לאספקת שירותי בסיס. במקרה כזה תידרש חברת ניקיון משרדים שתבצע משימות כוללות, לרבות ניקוי חלונות חיצוני וחדרי מדרגות (אם המשרד ממוקם בבניין ולא צמוד קרקע), כל זאת בנוסף לניקיון חדרי השירות במשרד.

טיפ מס' 3: היעזרו בהמלצות בכל בחירה

בין אם המשרד שלכם נמצא בבניין פרויקט ובין אם הוא ממוקם בסביבה ללא שירותי ניקיון מנוהלים, החברה שתחליטו להכניס למשרד שלכם צריכה להיות מקצועית ביותר. את המקצועיות שלה יש לבדוק באמצעות המלצות כתובות, ולברר מה היו ההמלצות, ובאלו נושאים. יש לבחור רק חברת ניקיון משרדים שהומלצה בנושאי הניקיון הרלוונטיים למשרד שלכם.