כך מתאפיין חדר בקרה של חברת אבטחה מומלצת

חדר הבקרה הוא המקום החשוב ביותר במוקד האבטחה שלכם. אנשים נזקקים למוקד אבטחה כאשר חברת הביטוח מנחה אותם להתקין מערכת אזעקה. האחרונה צריכה להתחבר למוקד אנושי שיספק הגנה מעשית מפני ניסיונות פריצה. אבל לפני שמאשרים התקנת מערכת אזעקה וחיבור על ידי מוקד, יש לברר האם הוא מקצועי וערוך לשרת אתכם כנדרש. על אף כי זהו תחום קרבי ומקצועי התחרות בו מאד גדולה, ולא עם כל מנהל מוקד אפשר להתחיל לעבוד ללא בירור מקדים. זה מה שתצטרכו להוציא מהמוקד שלכם אודות חדר בקרה אותו הוא מתפעל.

בקרים ומאבטחים מוכשרים למשימות אבטחה, יוצאי יחידות קרביות ושירות הביטחון הכללי

זהו תנאי סף לבחירת מוקד אבטחה עם חדר בקרה ייעודי. הן הבקרים בחדר, והן המאבטחים שיישלחו אליכם צריכים להיות אנשים בעלי רקע קרבי, שעסקו באבטחה ועברו הכשרה בלחימה בעברם. רק מוקד שמעסיק את מיטב הלוחמים, עם ידע מוכח במשימות לחימה ונטרול פריצות לבתים יוכל לספק לכם שירות שמירה ובקרה איכותי ובטוח שתוכלו להסתמך עליו לטווח ארוך.

אבזור משוכלל בחדר הבקרה

חדר הבקרה צריך להיות מאובזר במכשירי קשר, טלוויזיות במעגל סגור ומקלטי קול ווידאו ברמה גבוהה להתקשרות עם המאבטחים בשטח. הכלים הללו יאפשרו לעובדי חדר בקרה לסייע לסיירים בשטח להתגבר על בעיות שהם לא רואים בזמן אמת וגם לספק להם מידע מודיעיני חם על אירוע שהם יצטרכו לתפעל עבורכם בעתיד.

ניהול חדר בקרה חכם ואחראי

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים מנהלי מוקד לא מנוסים היא הנחת עבודה לפיה המשימות צריכות להיעשות בקול, בכוח ובהפגנתיות. בניגוד למשימות סיור צבאיות, תחום הלוחמה בפורצים אזרחיים שונה לחלוטין ומתבסס על חשאיות. פורץ אינו חייל של האויב. דפוס ההתנהגות שלו מתבסס על שבי. כשהוא פורץ ללקוח הביתה הוא לא נלחם בו אלא לוקח אותו בשבי על מנת שלא יתקשר למשטרה ובוודאי לא יקבל שיחה גלויה ממנהל חדר בקרה. לכן, בתור לקוחות העתיד של המוקד עליכם לוודא כי חדר בקרה שלו מכיל מרכזייה לקבלת שיחות מחייגן שקט. החייגן השקט יותקן בבית שלכם. הוא מבצע שיחות בכל מקרה כאשר מישהו נכנס הביתה והמערכת שלכם דרוכה (לכן יש לנטרל אותה עם כניסתכם הביתה). אבל כאשר יש פריצה, עובדי חדר בקרה צריכים לגלות אחריות, להבין שזו לא כניסה שלכם הביתה אלא פריצה ממשית (שעות "החזרה הביתה" השתנו, או בוצעה כניסה בשעה מאוחרת מאד בלי לנטרל מערכת) ולשלוח כוח חמוש שיפתיע את הפורץ. צלצול טלפון רעשני עלול להעמיד את הדיירים בסכנת חיים.