כורסאות מסג'

ישנן היום כורסאות מסג' של חברות שונות שניתן לכוון אותן בעוצמות שונות. ניתן למצוא כמה מערכות של עיסוי בכורסאות הללו שמעניקות מסג' מקצועי לכל אחד שרוכש אותן. כורסאות מסג', מעניקות עיסוי שיאצו מקצועי מאוד והכורסא מסייעת להרבה אנשים שסובלים ממכאובים כמו בעיות בגב או בצוואר. גם ברגליים יש הרבה סוגים של כאבים ולכן כורסאות מסג' המעניקות עיסוי מסוג שיאצו, תהיינה המתאימות ביותר. יש הרבה אנשים שלאחר יום עבודה מפרך, חושבים כיצד להגיע הביתה ולנחות הישר על כורסאות מסג', כך שהעייפות תעבור לה ביעף באמצעות אותו מסג' מפנק שהכורסא מעניקה. העוצמות יכולות להיות חזקות במגוון הסוגים של כורסאות מסג' , תוכלו לכוון את העוצמה הרצויה לכם.

עיצוב כורסאות
 
לא תאמינו  שזו כורסת מסג'
 
אם תעצמו את עיניכם ותשבו בכורסא, לא תאמינו שמדובר על כורסאות מסג' הכל כל כך מדויק, כאילו אדם שהוא מעסה מנוסה ומקצועי, מבצע עבורכן את העיסוי. ישנה מערכת של כיסי אוויר ייחודית בכורסת העיסוי, מה שמעניק מסג' מקצועי וממש אנושי באמצעות כורסאות מסג'. ניתן לשלב מסג' רטט רק באזור הרגליים ולכוון את בעיסוי לחלקים השונים בגוף. ניתן לבצע, מסג' פולסים גלי וקבוע או מסג' על פי המהירות והרצון של כל אחד שיש לו כורסת מסג' או כפי שמכנים אותה עוד, כורסת שיאצו. הכורסאות הללו מגיעות בעיצוב מודרני ומכילות אלמנטים משוכללים כמו הפחתת כוח הכבידה ועוד.

משענת גב והדום רגליים
 
זה בדיוק מה שניתן לקבל בכורסת מסג' המגיעה ע משענת גב והדום לרגליים .יש דגמים שניתן שללוט על רוחב או גובה אזור העיסוי. ישנה גם מערכת בידור אישית לצפייה בתכנים שיעניינו אתכם בזמן המסג' שתקבלו באמצעות הכורסא. הטכנולוגיה של כורסת העיסוי הינה בתלת ממד, מה שמאפשר עיסוי בכמה חלקים בגוף בעת ובעונה אחת. ניתן למצוא בחורף, מערכת חימום לפינוק מושלם בכורסת העיסוי, שהפכה לפריט חובה בהרבה סלונים בארץ של אנשים שעובדים כל היום ומעוניינים לפצות את עצמם עם כורסת פינוק שהפך להיות משאת נפשם של רבים. ישנן כורסאות מסג' המגיעות עם קבצי תמונות ומערכת זיכרון חכמה.