מחברות ממותגות נמכרות ללקוח העסקי או המוסדי, בדרך כלל, בקבוצת מינימום של 100 יחידות. העלות נעה בין 1,800 ל- 2,050 ₪ בממוצע, כאשר יש מעט דגמים ששווים הון נוסף. בדרך כלל, כאשר רוכשים מחברות ממותגות זה נעשה לצרכים עסקיים, ולכן המקובל הוא לרכוש כמות גדולה של מעל 100 יחידות.

באלו משאבים כרוכה יצירת המחברת?

מחברת ספירלות כרוכה בייצור ספירלות עגולות ויפות מעץ או ממתכת, ולצידן דפים מחוררים בתוכן. במחברת כריכה החום, הכריכה העבה מחברת באמצעות חימום את החלקים האחוריים של הדפים שלכם. עיצוב זה נקרא עיצוב אמריקאי, בעוד שבתחום הספירלות הוא נקרא עיצוב ספירלי. עלות המחברת כרוכה גם בסוג הנייר שאתם בוחרים ללקוחות ולעובדים שלכם. מאד מומלץ להשקיע במחברות ממותגות איכותיות על מנת שאנשי הקשר שלכם יזכרו אתכם על הצד הטוב ביותר כבעלי עסקים.

כיצד מגבשים את עובי המחברת?

במידה וזו מחברת נקודתית אשר רלוונטית לנושא עסקי מסוים בו צפויה השתתפות דלה, ניתן לבחור בדגם דק. לעומת זאת, כאשר המחברת עומדת לעסוק בנושא בעל השתתפות בתפוצה לא קטנה, עם הרבה באז והתעניינות ממקבלי המתנה, מומלץ לבחור דגם עבה בו ניתן לערוך רישומים מרובים יותר ובאופן כללי לקבל מוצר עוצמתי יותר בשל עוביו. במידה והמחברת תשמש אתכם רק בתקופה קצרה, למשל במסע לפולין, מומלץ לבחור כריכה דקה ובכך לחסוך עלויות וגם ליהנות ממוצר איכותי.

בחירה רקע ללוגו העסקי שלכם

ניתן לבחור רקע חלק או מחוספס, עם נוף של קיץ או של שלכת, בצבע חד פעמי או כלל לא צבוע, אלא מוגש טבעי ללקוח. בחירת רקע ניתנת לביצוע באמצעות רכישת מספר דגמים. ניתן לשקול להטמיע את הרקע בשילוב עם רקעים אחרים באותה מחברת, ליצירת מכלול דקורטיבי רב עצמה.