כסאות מעוצבים

כסאות מעוצבים הם כסאות בעלי ארכיטקטורה מרשימה שנעשתה כחומר מקורי אדריכלי. בחירתם כרוכה במספר פריטי מידע שחשוב לדעת, להכיר ולהפנים. באמצעות העצות שלנו תוכלו לרכוש כסאות בוטיק הן לבית, הן למשרד והן לכל מקום אחר: כסאות שמתאימים לכל אחד ואחת מכם עבור המבנה אותו יש לאכלס.
 
חומרי הייצור של הכסאות
 
כסא צריך להיות מןורכב מחומרים עמידים בראש ובראשונה. כסא אשר אינו מורכב מהם הוא כסא שחשוף לשברים, בלאי וקרע בריפוד, ולזה, סביר כי לא תייחלו. בדרך כלל כסאות עשויים מעצים טבולים בפולימר, מעובים ברכיבי ריפוד מבד או מעור. בניגוד לכסאות עץ, במשרד רווחים יותר כסאות פלסטיק, רובם על 4 גלגלים להזזה עצמית.
 
כסאות מעוצבים
 
עיצוב הכסאות בדרך שמתאימה לכם
 
עיצובם של כסאות מגוון מאד, ותלוי בניואנסים רבים. העיצוב יכול להיות עיצוב צועני על טהרת העץ והקש, עיצוב ראטן מקליפת עץ ראטן דקה המשמשת גם כבסיס וגם כריפוד, עיצוב איטלקי מעץ מלא, ועיצוב מודרני על טהרת הכסא הלבן – מעץ צבוע או מאלומיניום גולמי עם ריפוד, כמובן. לעתים, ניתן למצוא גם כסאות ברזל עם רכיב ישיבה מפלסטיק. זה לא ריפוד אלא פשוט חומר מעט יותר רך המשמש למגע סימפטי יותר ממגע הברזל הנוקשה.
 
העדפתם של כסאות מעוצבים מסוימים - כיצד ניתן להחליט בקלות מה מתאים לכם?
 
בראש ובראשונה, האם אתם אוהבים את שרואות עיניכם? האם יש דגם שתאהבו במיוחד ביחס לאחרים? שנית, יש לשאול את עצמכם האם זה מתאים לבית שלכם מבחינה דקורטיבית. אם כן, אז ניתן לומר שזהו הכסא בשבילכם, ואם לא, ניתן לשקול לשלב במקום אחר בבית או במשרד, ולרכוש כסא מתאים יותר עבור החלל הנוכחי לו אתם מחפשים כסאות מתאימים.
 
כסאות לגן ולגינה - כיצד רוכשים, מה חשוב לדעת בנושא?
 
כסאות לגנים וגינות נוי צריכים להיות עשויים מעצים אשר מיועדים לשהייה בטבע, עם 7 שנות אחריות נגד ריקבון לפחות. בנוסף, ניתן לרכוש גם כסאות אלומיניום עמידים פיקס בפני חלודה ועל כן נועדים לשהייה בחוץ. כמובן שניתן להזמין אלומיניום צבוע כמו עץ טבעי ובכך לחסוך משאבי תחזוקה. הריפוד יכול להיות קבוע או נייד: כריות שקושרים על הכסאות ממשענת הגב.