מדריך קצר לבחירת שירות התקנת ספרינקלרים

שירות התקנת ספרינקלרים נדרש בבתי עסק, במוסדות ובארגונים כחלק ממערך בטיחות אש תקני. ספרינקלרים הם אמצעי התזת מים הפועלים מתוך מערכת ספרינקלרים חכמה אשר מקושרת למערכת מיגון אש. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד למצוא חברת התקנת ספרינקלרים עמה מומלץ לעבוד. המדריך יכלול נושאים שונים כמו שירות, מעבר ממבנה אחד למבנה אחר, אמינות ומקצועיות שוטפת.

בחרו בחברת התקנת ספרינקלרים מומלצת

חשוב שהבחירה תיעשה תחת המלצות מול גורמים שונים שנזקקו או עדיין משתמשים בשירות זה. מומלץ לבחור בממליצים שעובדים במבנה דומה לזה שלכם וממוקם בתנאים דומים לו. למשל, אם אתם פועלים מתוך בניין וממוקמים בריאה ירוקה, רצוי למצוא ממליץ מסוג כזה ולא להיוועץ עם מישהו שעובד במבנה צמוד קרקע במרכז אורבני צפוף, למשל. כמו כן, רצוי שהממליץ יהיה מהאזור שבו אתם עובדים, כי אז יתקבל שם של חברה שיש לה ניסיון עם גורמי הפיקוח האזוריים אצלכם, דבר שחשוב מאד לוודא שקורה על מנת לקבל ביעילות רישיון עסק לשנה הבאה או להוציא היתר בנייה כנדרש.

בחרו בחברה שיש לה תודעת שירות טובה: כך תבדקו זאת

יש לברר מול נציגי החברה את הפרטים הבאים: האם קווי הטלפון ותיבות האמייל שלה נגישים ונגישות ואין הרגשה של סחבת? האם היא תדע לעדכן אתכם כאשר ישתנו התקנים ונהלי הכיבוי כחוק ולפעול להתקנות מתאימות ומעודכנות עקב כך? במידה ואתם לפני מעבר המשרד לכתובת אחרת – האם בחברה יבצעו עבורכם שירות הזזת ספרינקלרים ביעילות? מומלץ לוודא ממש ב- DAY 1 שכך הם פני הדברים, על מנת שתדעו בדיוק למה לצפות ולא תירשמו לחברה שתתקשו לפעול לצדה בעת הצורך.

בחרו בחברה שיש לה ידע וניסיון בהזזת החלטות של גורמי פיקוח כחוק

חברה כזו תוכל לפעול למתן רישיון עסק או היתר בנייה ביעילות ביחס לחברה חדשה שעשויה לגרום לכם להיקלע לסחבת בנושאים הללו. חברת התקנת ספרינקלרים אינה רק מתקינה מוצרים. היא צריכה לארוב לכל נושא בטיחותי בעסק שלכם, כולל אישורים וביורוקרטיה כאשר זה נדרש. ככל שלחברה יש יותר ניסיון בתחום הזה, כך עבורכם ההתנהלות תהיה קלה ופשוטה יותר, תוך הרגשה של יעילות ועבודה פורייה ואכפתית.