מזנוני יוקרה מעוצבים בעיצוב אישי

כידוע, מזנוני יוקרה מעוצבים הם משאת נפשו של כל דייר המתכנן את ביתו, או מעוניין לשדרג את תכולת הסלון שלו. מזנונים שכאלו עשויים ממגוון חומרי ייצור, וכולם תוכננו על ידי אדריכלים מהמובילים בענף הריהוט והאחסון הביתי. להלן סקירה קצרה של דגמי המזנונים המובילים שתוכלו למצוא עבור ביתכם.

מזנונים מגבס

מזנונים מגבס הם חלק בלתי נפרד מחלל הקיר שלכם. מדובר על מזנוני בוטיק בעלי בסיס לבן עליהם ניתן להדביק בדי פוליאסטר או PVCלעיבוי הצבע שלהם. המזנונים יכולים להיות בהירים או כהים, חזקים בפיגמנט שלהם או חלשים. המזנונים משלבים אחסון ספרים, מולטימדיה וחפצי אומנות יחדיו. לקוחות רבים בוחרים במתכוון צבע חלבי בהיר יחסית ממנו יהיה עשוי בסיס המזנון, והמדפים – צבועים בצבעים כהים. זה יוצר תופעה שנקראת מזנון מרחף, שקשה עד בלתי אפשרי לראות את הבסיס שלו, מה שנותן תחושה שהתכולה הביתית שלכם באוויר.

עיצוב מזנונים

מזנונים מעץ

מזנונים מעץ הם מה שנדרש עבורכם ליישום עיצוב כפרי בבית. מדובר במזנונים העשויים ממגוון עצים בצבעים שונים: ברוש, טיק, סקויה, מלמין, איפאה, וכד'. המזונים מגיעים עם אחריות של 7-8 שנים נגד ריקבון, והם עשירים במדפים והתקני אחסון. הם מעובים בדלתות זכוכית עם פרזות עץ או נירוסטה. ניתן לבחור צבעים שונים לדלתות: מהתזת חול שקופה ועד זכוכית חומה בצבע של העץ של המזנון שלכם.

מזנונים מנירוסטה

מזנונים מנירוסטה הם מזנונים שהם ללא ספק מהווים סיבה למסיבה, וזאת משום שזה הדגם היחיד שלא חשוף לבלאי, לא מצריך תחזוקה שוטפת, ואף נקי לגמרי מניסיון לצבור חלודה. לא בכדי הוא נקרא NI ROSTA, כלומר – ללא חלודה בגרמנית. הנירוסטה, בדומה לעץ, משתלבת טוב בבית הכפרי אך יש המשתמשים בה גם לעיצוב בתים אורבניים בסגנון של פעם, על טהרת החום והצבע המוזהב.

מזנונים מזכוכית

מזנונים שהבסיס, המדף והדלתות עשויים זכוכית. המזנונים מתאימים לכל בית – מעתיק ועד מודרני, וניתן לבחור מגוון רחב של צורות וגדלים למזנון בהתאם לתכולה המאוחסנת אצלכם בסלון ולגודל המרחב.

מומלץ לתכנן את המזנונים שלכם בהתאם לגודל המרחב, ועל פי התכולה שתרצו לאחסן בפנים. כך - ניתן לבחור בקלות דגם שמתאים לכם.