מערכות הגברה ותאורה לאירועים עסקיים שונים

מקימים אירוע? בואו ליהנות ממערכות הגברה ותאורה מתקדמות אשר יהפכו אותו למקצועי ביותר! באמצעות מערכות הגברה ותאורה מתאימות, גם האירוע שלכם יוכל להתהוות בעוצמות שטרם חוויתם ולספק לכם את כל הסיבות לחייך! מעוניינים לדעת כיצד לבחור מערכות הגברה ותאורה לאירועים עסקיים? בואו ללמוד כיצד עושים זאת מהמומחים!

בחירת מערכת הגברה לאירוע

מערכת הגברה לאירוע צריכה להתבסס על אמצעי הגברה איכותיים, בדמות רמקולים בתדרים גבוהים (מוניטורים), מגברים ואקוולייזרים. בעוד אשר הרמקולים משמשים כמפיצי הסאונד החוצה, המגברים והאקוולייזרים הם המוח של המערכת, בהם יושב הסאונד והם שולטים בהגברתו ובאיכותו. הקשר בין המגבר לבין האקוולייזר הוא כדלקמן: האקוולייזר מציב GATE לשמע שלכם, ובכך מונע ריצודי רקע ורעשי הארקה. ניתן גם לשלוט בווליום בצורה מעמיקה באקוולייזר באמצעות הזזת ה- Knobs שלו בהתאם לזמן האירוע ולמקסס אותו בזמן אמת. המגבר מקבל את הרשמים הללו מהאקוולייזר ומוציא אותם בקופסה שחורה, ללא יכולת שלו לשנות, לרמקולים. הפרמטר היחיד שהמגבר יכול לשנות הוא ההגברה עצמה, לצד פרמטרים בסיסיים כמו היקף ההד, הבאסים והטראבלים של הסאונד. על מנת להתאים מערכות הגברה ותאורה מושלמות, בפרק הבא נלמד לעומק על נושא התאורה.

בחירת אמצעי תאורה לאירוע

אמצעי תאורה לאירוע צריכים להתבסס על מיצגי וידאו אדריכליים מחוץ למבנה ובתוכו, וזאת לצד תאורה פונקציונאלית כמו אור הרקדה צבעוני על הרצפה (רצפת לד וידאו), ועל הקירות. אמצעי התאורה לאירוע צריכים להתבסס תמיד על לד קואנטום, כלומר לד שבכל מצב, גם כשהאירוע מתקיים בשמש ועם אורות דולקים במבנה, נשאר זוהר וברור לעין הצופה. זאת, בשונה מלד אורגני בו שמש או מנורת לד לבנה או צהובה מחלישים את עוצמת האור. השילוב של פריטי לד קואנטום עם הגברה איכותית יוצרים מערכות הגברה ותאורה אידיאליות לאירוע שלכם.

המערכת מתאימה לשימוש באירועים הבאים

אירועים עסקיים גדולים, אירועי השקת מוצר, אירוע השקת מבנה בנוי חדש, אירוע גדול לחברה פרטית, ועוד. כאשר אתם נמצאים לפני הקמת מיזם מעין זה, חשוב להתבסס על חברת לד וסאונד איכותית אשר תסייע לכם לבחור מערכות הגברה ותאורה איכותיות וליישם אותן בשטח, יבוא, הובלה והתקנה לפני התהוות האירוע.