שואב אבק מרכזי – כלי הניקיון האולטימטיבי לבתים גדולים

כשהבית מאד גדול, מכיל יותר ממפלס אחד ובכל אחד – מספר גדול של חדרים, השואב הידני, ככל שיהיה חיבורו לחשמל ארוך – אינו מכשיר מתאים לניקיון הבית. במקומו אנו ממליצים על התקנת שואב אבק מרכזי. שואב זה מבוסס על מכל ניקיון מרכזי המחובר לנקודה קבועה בבית וממנו יוצאים צינורות שאיבה ענקיים לבחירתכם לשליפה מהירה. ניתן להתאים אליהם ראשי שאיבה מכל הגדלים, מהגדולים ביותר לניקיון שטיחים ועד הקטנים ביותר לניקיון ספות, מעברים צרים ואפילו פסלי נוי. שואב אבק מרכזי אינו מצריך ביצוע תנועה. נקודות העיגון של שליפת הצינורות ממוקמות במספר נקודות בבית, ולמעשה ניתן לשלוף אותם בקלות מכל מקום בו אתם נמצאים.

כשהבית מלוכלך – הניקיון כבר אינו פרויקט

עם שואב אבק מרכזי, הסרת אבק, שיערות כלבים וחתולים ואפילו מזון שנשפך כבר אינם מהווים פרויקטים ממושכים ומסורבלים. ניגשים לנקודת העיגון הקרובה למקום הלכלוך, שולפים את הצינור המתאים, והאחרון מנקה בדיוק היכן שצריך. השואב קל מאד לתפעול, להחלפת ראשי שאיבה ולהתאמת הצינור המתאים לכל בעיית ניקיון אשר מתגלה בבית.

משך הניקיון הכולל מתקצר בדקות ארוכות

כשכלי הניקיון העיקרי הוא שואב אבק מרכזי, זמני הניקיון מתקצרים משמעותית בהשוואה לשואבי אבק ידניים. שואב אבק מרכזי נמצא בכל נקודה בבית בשל אורך הצינורות ומיקומן המגוון של נקודות העיגון לשליפתם. בשל כך, ניתן לקצר באופן משמעותי את הניקיון בבית ולהפוך אותו לקל, פשוט ויעיל. הניקיון הביתי הופך ממשימה קשה "למקצוענים בלבד" לנחלת הכלל.

קביעת מיפוי שואב האבק המרכזי בבית

המיפוי נקבע על ידיכם ובעזרת מומחי מערכות שואב אבק מרכזי אשר יבואו לבקר בביתכם וימצאו נקודות מועדות לפורענות מבחינת צבירת אבק: ריכוז גבוה של שטיחים, חריצים שמבעדם חודר אבק, ועוד. במקומות הללו יותקנו נקודות עיגון לשליפת הצינורות משואב האבק המרכזי. התקנת המערכת תתבצע בזמנים הנוחים לכם ותוך שמירה על התנהלות יעילה, כזו שתעמיד לרשותכם את כל המערכת במהרה. בסיום ההתקנה תיערך הדרכה על מנת לוודא שאתם יודעים לשלוף כל רכיב במערכת השאיבה, ויסופקו ראשי שאיבה להחלפה בהתאם לנסיבות. כעת עומדת לרשותכם מערכת שאיבת אבק מהמתקדמות בשוק, אשר הופכת את ניקיון הבית למשימה קלה ופשוטה ביותר.