דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאבחון תקלות ברכב

אם אתם סבורים כי יש לכם בעיה ברכב, הוא אינו מניע כמו שצריך, עובר מהירויות מהר מדי תוך כדי נסיעה, ומרגיש, ברמה הכללית, כלא יציב, אל תיקחו הימור. גם אם לא הגיע מועד הטסט שלכם, מומלץ מאד שתיגשו למוסך מקצועי אשר יבחן את הקשיים השונים ברכב, ימצא את התקלות וידאג לתקנן. באמצעות תהליך מהפכני שנקרא דיאגנוסטיקה ממוחשבת, אתם אפילו לא תסבלו מסחבת: הרכב פשוט ימתין לכם מוכן תוך פרק זמן מאד קצר מרגע הגעתו למוסך. כיצד זה עובד, אתם שואלים?

תהליך ממוחשב אשר מזהה ביעילות תקלות ברכב

תהליך הדיאגנוסטיקה הממוחשבת יזהה עבור עובדי המוסך בנקל תקלות רכב. בהתחלה, יסרוק המחשב את הרכב ממעוף הציפור וימפה באופן כללי איפה ישנן תקלות. לאחר מכן, ניתן להגדיל את הרזולוציה לתקלה הספציפית בה יבחרו העובדים להתמקד, ואז ניתן לחשוף את שורש הבעיה: הסיבה לכך שהתרחשה התקלה. כאשר זה קורה, הדרך לפתרון מאד קלה ופשוטה, גם אם הוא עצמו אינו בהכרח כזה.

ביצוע תיקונים בעקבות דיאגנוסטיקה ממוחשבת

גם אם הרכב שלכם ספג תקלה נוראית, מצב אי הוודאות שאפיין בעבר מוסכים אינו עמנו עוד. כל עובד וכל מנהל יודע בדיוק מה צריך לעשות ברכב על מנת לתקן אותו, וכל זה הודות לתהליך דיאגנוסטיקה ממוחשבת שמראה שחור על גבי מסך מחשב מה היו התקלות. בעקבות כך, יכולה הנהלת המוסך לתכנן את תסריטי התיקון ולבצע בפועל את התיקון כשכל השלבים ברורים ונהירים. בהשוואה לימים שלא הייתה דיאגנוסטיקה ממוחשבת מדובר בקיצור משמעותי של זמן ההמתנה לרכב במוסך עבורכם, הנהגים.

יישום פעולות התיקונים באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת

גם יישום התיקון מתקצר משמעותית הודות לדיאגנוסטיקה. כשיורדים לרזולוציות הגדולות ביותר כדי להגיע לשורש הבעיה, ניתן לזהות מיד במה מדובר, ומה קרה לרכב שהביא אותו למצב בו הוא נמצא. בכך, ניתן ליישם כיוון פרונט, איזון גלגלים, ועבודות מכונאות אחרות, לטפל בעבודות חשמל ברכב, ולתכנן כל סוג של תיקון אשר נדרש כתוצאה מהתקלה.

טופ קאר – המוסך שלכם לתיקון כל תקלה ברכב

מוסך טופ קאר סנטר חולון הנו מוסך מומחים המתמחה בכל סוגיה תיקוני הרכב: גיר, מכטרוניקס, תוכנות שונות שמפעילות תהליכי אוטומציה ברכב, תקלות מכניקה, תקלות חשמל ומיזוג אוויר. באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת – קל מאד להתחקות אחר בעיות ברכב ולהביא בפועל לפתרונן.