מגבר סטריאו מותאם לקולנוע ביתי

מגבר סטריאו הוא אמצעי ההגברה החזק ביותר במערכת הקולנוע הביתי שלכם. בעוד רסיבר מספק את איכות הסאונד ובולם רעשי רקע, מגבר סטריאו מספק את העוצמות הגבוהות עצמן, כולל עוצמות שלא ניתן להפיק מהרסיבר לבדו. זה מה שצריך לבדוק לפני שרוכשים מגבר סטריאו.

רכישה בחנות קולנוע ביתי – איכות מובטחת

כשאתם רוכשים מגבר סטריאו המיועד לקולנוע ביתי בחנות קולנוע ביתי, אתם מבטיחים לעצמכם את הטוב ביותר: מכשיר הגברה בטווח עוצמות גבוה אשר מצויד בכל סוגי החיבורים. מגבר סטריאו זה הנו מוצר ייעודי לקולנוע ביתי וצפוי לקחת אותו לשלב הבא של איכות שמע. תכניות הטלוויזיה, הסרטים והשירים שלכם יישמעו מלאים ושמימיים ביחס לעבר.

טווח עוצמות נדרש

יש לבחון מהו טווח העוצמות בכל מגבר, כולל באמצעות מעבר על מפרטים טכניים כתובים. במידה וזיהיתם מגבר עם טווח עוצמות קטן, הוא פחות מומלץ לרכישה, משום שהמכשיר שאחראי על הטווח הזה הוא הרסיבר שלכם. מגבר נועד להביא את תוצרי-השמע לעוצמות חדשות וגבוהות ככל שניתן.

כפתורי מיקס הממוקמים בסמיכות

אמנם מיקס שמיעה הוא פועלו של הרסיבר, אבל גם במגבר רצוי שיהיו לפחות 5 כפתורים כאלה המדמים ווליום, טון 1, טון 2, בס וטראבל. ניתן להיעזר בסאונד של הרסיבר ושל המגבר זה לצד זה אך יש לוודא שהפעלתם ברסיבר את הגייט הנכון לבלימת רעשים בהינתן עוצמה גבוהה מהמגבר.

אפשרויות חיבור לרמקולים ישירות או לרסיבר

מגבר סטריאו המאפשר לכם לממש את כל האפשרויות צריך לספק חיבור גם לרמקולים באופן ישיר וגם לרסיבר. בדרך זו ניתן לחבר מגבר בשיטה הקלאסית, ישירות לאמצעי השמע, ולספוג מעט רעשים, או לחבר אותו לרסיבר שיסנן אותם ויגיש סאונד נקי וצלול תמיד.

שלט רחוק – יתרון

מגבר סטריאו אשר מצויד בשלט רחוק מאפשר לכם לשלוט בווליום של הטלוויזיה הביתית מבלי לקום מהכסא. השלט צריך לבטא את כל הכפתורים שניתן להפעיל כאשר נמצאים קרוב למכשיר. מגבר כזה מאפשר לשלוט על ההגברה תוך כדי צפייה בתכנית ללא צורך לקום מהטלוויזיה. באופן ישיר, בישיבה תוך כדי צפייה בסדרות ובסרטים שלכם, יתן לשלוט בווליום, ממש כמו שלט רחוק של טלוויזיות ישנות.