פתרונות הגברה לכל סוגי האירועים

בואו לבחור פתרונות הגברה לאירועים משמחים, מופעים והפקות גדולות! התקנת פתרונות הגברה ברמות הגבוהות ביותר, הכוללות רמקולים איכותיים בתדרים גבוהים, מיקסרים ואקוולייזרים לסינון רעשי רקע! כשאתם מתעניינים בהסדרת פתרונות הגברה לאירוע שלכם, ודאו שיש בהם את הרכיבים הבאים.

מוניטורים ברמות הגבוהות ביותר

מוניטורים, או אם תרצו – רמקולים בתדרים גבוהים הם מתווכי הסאונד שיוצא מהמגברים ומהאקוולייזרים השונים. בסופו של דבר, גם אם רכיבי ההגברה והמיקס איכותיים אך הרמקולים לא בתדרים גבוהים, התוצאה תהיה מוזיקה בתדרים של הרמקולים גם אם ה- Knobs יוגברו עד הסוף. עם מוניטורים איכותיים אתם מעניקים לעצמכם את עוצמת ההגברה הרצויה לאירוע, תוך השמעת כל הפרטים בהפקה שלכם ברמה טובה, באסים, גבוהים, כלי רקע ועוד.

אקוולייזרים ומגברים

מקורות הסאונד שלכם. בעוד המגבר מגביר את הסאונד, האקוולייזר ממפה אותו כך שלא ייווצרו רעשי רקע תוך סנכרון נכון בין התדרים השונים. בחברת הגברה מקצועית יתקינו עבורכם אקוולייזרים ומגברים ממיטב הפירמות, כשהם מכוילים ומכוונים לשרת את האירוע שלכם, בהתאם לסוגי המוזיקה וההופעות שיתהוו בו.

חיבור כל מקור סאונד למערכת ללא הגבלה

פתרונות הגברה מטעם חברת הגברה איכותית יספקו לכם יכולת לחבר כל דבר שמתבקש עבורן: נגנים חיים, מיקרופונים לזמרים, מערכות להשמעת מוזיקה ממדיות שונות (ויניל, תקליטורים, דיסק און קיי וכד'). מערכות הגברה יגיעו עם מתאמים ייעודיים שיבלמו רעשי רקע ויאפשרו למקור שלכם להשתלב באופן חלק וללא ריצודים בכל הפקה.

שימוש קל בכל אמצעי הגברה לצרכי שינוי ווליום, הד, בס ועוד

כשהם מותקנים, פתרונות הגברה כבר מוכנים לשימוש הלקוח. גם אם אינכם תקליטנים מקצועיים, החלפת המדיות, שימוש יציב וקל ב- Knobs של ההגברה, ההד והבס ותפעול המערכת על פי הצרכים שלכם ייעשו ביעילות ובקלות. לאחר ההתקנה והכיוון הנדרשים, השימוש במערכת יהיה קל ומהנה ויאפשר לכל מנהל אירוע לתפעל אותו בקלות או להביא חבר שישמש כסאונד מן ויעשה זאת עבורו. אחד היתרונות המשמעותיים של פתרונות הגברה טובים הוא בפשטות שלהם בסיום ההתקנה, וביכולת של כל אחד לייצר לעצמו את הסאונד הנחוץ מבחינתו לאירוע אותו הוא מוביל. פתרונות הגברה שכאלו ניתן להסדיר אצל ספקי התקנת מערכות הגברה מתקדמות.