סורגים דקורטיביים לבית

על מנת לעבות את עיצוב הבית עם קולקציית סורגים נדרשת עזרה של מומחה בטיחות מחנות סורגים שהוא גם בעל ניסיון מקצועי בתחום עיצוב הפנים הביתי. ניתן להזמין שירות אפיון שכזה, אשר במסגרתו ביתכם ייבדק ויסופקו מספר עצות לגבי סורגים שניתן להתקין בתוך הבית שלכם. החל מסורגי ברזל שחורים בסגנון בריטי עתיק ועד לסורגים המתקפלים המודרניים, שלל של דגמים יוצעו לכם במחירים אטרקטיביים וההתקנה תתבצע ביעילות ובקלות על ידי עובדי גובה מיומנים מטעמה.
 
עובדים יעיל: מספקים סורגים בהתאמה אישית ומתקינים אותם ביעילות ובקלות
 
בחברת הסורגים מספקים גם לכם את הדגם שיתאים לכם ביותר. ניתן לבחור ממשפחת הסורגים המתקפלים, הנייחים או סורגי הבטנה, ובחברה ימסרו לכם חוות דעת בדבר התאמת הסורגים לבית, והצעת דגם חלופי במידה והם לא מתאימים. לאחר מכן, במידה ותחליטו לרכוש אותם, תתבצע ההתקנה על ידי עובדי גובה מנוסים.
 
סורגים דקורטיביים
 
מה חשוב לבדוק אודות סורגים דקורטיביים מבחינה עיצובית?
 
יש צורך לבחון האם הצבע והצורה של הסורגים תואמים לצורות ולצבעים הנוכחיים בבית שלכם. ניתן לבחור בצבע מנוגד שישלים את התמונה או בצבע זהה לגוון העיקרי של החדר. ניתן לבחור צורה זהה לצורות העיקריות של החדר – בלבד, אלא אם כן יש לכם תכנון ספציפי: למשל סורגים עגולים יוצרים מראה כפרי יותר מאשר הסורגים המלבניים שמזכירים מאד את חוויית המטרופולין.
 
עיצוב באמצעות סורגים מתקפלים
 
עם סורגים מתקפלים ניתן גם לעצב דלת של מרפסת וגם לעצב חלון. סורגים מתקפלים הם למעשה סורגים אשר מוזזים ימינה או שמאלה ומוכנסים לתוך פיר או עומדים בצד כשהם מקופלים כמו אקורדיון. ניתן להחזיר אותם למצב סגירה ואפילו לנעול אותם עם ניצרה, או מפתח, תלוי בדגם. חשוב לבחור בדגם שיסתדר היטב עם עיצוב הבית שלכם וישתלב עמו טוב. יועצי העיצוב ישמחו לסייע לכם לעשות זאת ולממש בחירה יוצאת מן הכלל שלא רק תהווה בטיחות אלא גם תהווה עיצוב מושלם – לא פחות מכך, שיתרום לבית שלכם ממש כמו קניית וילון חדש. סורגי היוקרה הללו ניתנים לאיתור בקלות על ידי צוות המומחים של החברה והתקנה בבית שלך אותו הם מצאו מתאים כמארח עבור סורגים אלה מבחינה דקורטיבית. התוצאה: בית מעובה בעיצוב בוטיק בזכות מערכת הסורגים המתקפלת החדשה.